ГоловнаСлужінняМолитвенная группа

Молитвенная группа

«Если искать время для молитвы — его можно не найти. Время для молитвы нужно назначить!» По такому принципу братья и сестры собираются каждую субботу, чтобы молиться, взывать к Богу, ходатайствовать за людей, их нужды и т.д.

Молитва — это главная опора церкви! Молитва не является просто ритуалом или обрядом. Писание говорит: «... много может усиленная молитва праведного» (Иак.5:16). Мы верим в силу молитвы! Молитвой мы открываем возможность Богу действовать в жизни тех, за кого молимся. Мы молимся о покаянии новых душ и возвращении в церковь отпавших, об исцелении и духовном укреплении слабых в Теле Христовом, о пасторе и служителях церкви, о молодом поколении, зная, что сатана не дремлет и ходит как рыкающий лев, желая погубить бесценные души. 

Иисус Христос был человеком постоянной, настойчивой, торжествующей молитвы. Она была Его неотъемлемой частью, источником духовной жизни, духовного роста и силы. Он проводил целые ночи в молитве к Богу. Иисус оставил нам величайший пример. Человек, который отказывается от отдыха и посвящает свое время, чтобы ходатайствовать за других, проявляет искренность, заботу и настоящую Божью любовь к людям.
 

Кількість входів на дану сторінку : 1829
Сторінки, близькі за змістом

 Останні новини
Поповнення аудіотеки. Проповіді в липні 2017 року.
Аудіо:
Володимир Тараненко,
Наталія Лісова,
Олександр Кочетков,
Оксана Найдич.
→ Докладніше
Ранкове недільне богослужіння 12.11.2017 р. Проповідь пастора Олександра Озеруги.
Аудіо
→ Докладніше
Інформаційний лист з 20 по 26 листопада 2017 р. Розклад служінь. Будуємо церкву в Нижчій Дубечні
→ Докладніше
На ранковому служінні 05 листопада 2017 р. у нас в гостях проповідник Олександр Гусєв із Білорусі. Проповідь.
Аудіо
→ Докладніше
04 листопада 2017 року відбулась зустріч братів ЦБЖ. Брати помолились, попрацювали, самі приготували плов на обід. Отримали благословіння!
→ Докладніше
Інформаційний лист з 13 по 19 листопада 2017 р. Розклад служінь. Воскреслий Христос
→ Докладніше
Інформаційний лист з 06 по 12 листопада 2017 р. Розклад служінь. Почуй
→ Докладніше
Інформаційний лист з 30 жовтня по 05 листопада 2017 р. Розклад служінь. Повнота часу
→ Докладніше
Тема: «Духовне материнство — як найвища ціль для кожної християнки, як прояв християнської зрілості». 2018 рік Бібілії в Україні. Біблійні жіночі образи та долі як універсальні уроки для нас
→ Докладніше
Ранкове недільне служіння 22.10.2017 р. Пропопідь Юрія Петрова.
Аудіо
→ Докладніше
20-21 жовтня в ЦБЖ відбулася обласна жіноча конференція на тему: «Дім сповнений благодаті». Сестри отримали благословення й відпочинок: тепла атмосфера, красивий декор, важливе післання для сестер з 29 церков України та служительська команда з 18 жінок, які представляли усі церкви об'єднання Благодать (Техас, США)
→ Докладніше
Тема взаємовідносин Церкви та держави не є простою. Історія відкриває, що від правильної або неправильної форми відносин поміж цими двома інститутами буквально залежить доля народів. Через те, що інститути Церкви і держави мають конкретне місце та модель взаємин у задумі Бога, нам необхідно вивчити цю модель і тільки відповідно до неї діяти
→ Докладніше
© 2008–2010  РГХВЄ України
«Церква Бога Живого»
м. Вишгород
Копіювання матеріалів дозволяється лише за умови розміщення гіперпосилання на www.livinggod.org.ua
Телефонуйте:  (045 96)  22–180
@  info@livinggod.org.ua
Створення сайту: Громада ЦБЖ при підтримці Студії Інновацій