ГоловнаСлужіння церквиМужское служение

Мужское служение

Между мужчиной и женщиной существует множество различий разного рода и характера. Библейский взгляд на мужчину и женщину весьма уникальный: их роль и предназначение, их внутреннее устройство, позиция в обществе и семье и т.д. Мужчины и женщины, собираясь в своих кругах, поднимают наболевшие, вопросы, пытаются найти на них ответы и решения. Хороший совет еще никому и никогда не помешал!

Мужские встречи проходят регулярно раз в месяц, нося каждый раз разный характер. Братья собираются, чтобы послушать актуальное учение, или поработать руками, или просто поиграть в футбол, или приготовить мужскую еду, а потом с удовольствием ее съесть!

Мужчина и женщина, словно царь и царица, увенчанные каждый своей короной. Мужчина — это внешняя сторона мира, а женщина — сокровенная, скрытая ее сторона, мужчина завоевывает и покоряет, а женщина — неиссякаемый подземный родник,  дающий этому дереву жизнь.
 

Спілкування братів. Команда з Техасу, пастора Київського регіону, служителі ЦБЖ. Розповіді про життя, церкви, служіння. Фото
05-06 квітня 2019 року в ЦБЖ відбулась обласна чоловіча конференція за участю пастора Майлса Суіні та команди служителів з Техасу (США). Приємно знову зустрітися з братами, які вже стали друзями! Відео. Фото
13-14 квітня в ЦБЖ відбулась обласна чоловіча конференція. Служіння пастора Майлса Суіні та його команди з Техасу (США). Добре і приємно бути братам разом! Аудіо. Фото
04 листопада 2017 року відбулась зустріч братів ЦБЖ. Брати помолились, попрацювали, самі приготували плов на обід. Отримали благословіння!
360 братів з більш ніж сорока церков і як мінімум трьох країн взяли участь в чоловічій конференції, що відбулась в м. Вишгород в Церкві Бога Живого. Служіння пастора Майлса Суіні та його команди з Техасу (США)
Чоловіча конференція 08-09 квітня 2016 г. в Церкві Бога Живого м. Вишгород
Кількість входів на дану сторінку : 475
Сторінки, близькі за змістом

 Останні новини
Христос Воскрес! Христос Воістину Воскрес! Пасхальне богослужіння 28 квітня 2019 року. Фото
→ Докладніше
Вечірнє служіння. Спогад про страждання Христа. Причастя. Фото
→ Докладніше
© 2008–2010  РГХВЄ України
«Церква Бога Живого»
м. Вишгород
Копіювання матеріалів дозволяється лише за умови розміщення гіперпосилання на www.livinggod.org.ua
Телефонуйте:  (045 96)  22–180
@  info@livinggod.org.ua
Створення сайту: Громада ЦБЖ при підтримці Студії Інновацій