ГоловнаСлужінняМолодежное служение

Молодежное служение

Целью молодежного служения является духовное формирование молодых людей, основанное на их сердечном преклонении перед Богом и радостном подчинении авторитету Божьего Слова. Мы, как церковь, делаем акцент на христианских ценностях и стараемся донести их молодому поколению. Бескомпромиссное следование за Иисусом Христом — одна из ключевых ценностей нашего молодежного служения. 

Каждое воскресенье молодежь (от 13 до 21 года) собирается для прославления и поклонения Богу, а также, для интерактивного изучения Библии. Молодежное служение, как правило, заканчивается в неформальной обстановке: игры, чаепитие, общение. Как говорится: Каждому возрасту — свое! 

Мы не привлекаем молодых людей «экшеном», пустым «фаном» или веселыми развлечениями. Мы стараемся быть гибкими и держать золотую середину, чтобы не увлечься веяниями этого мира и не быть слишком консервативными. Любовь, забота и принятие — вот, что по-настоящему привлекает и касается любого сердца! 

Для старшей молодежи (от 21 года и выше) с определенной регулярностью проходят семинары и конференции на волнующие их темы.

«Первомайский спортивный МИКС» — это праздник для подростов и молодежи нашего города, который ежегодно проводит молодежное служение. Спортивные игры, конкурсы и развлечения — хороший повод, чтобы завязать дружеские отношения с неверующими молодыми людьми, рассказать о Христе и пригласить их в церковь. 

Летом для подростков и молодежи проводится палаточный лагерь. Христианский лагерь — это чудесный инструмент, чтобы коснуться сердца и повлиять на жизнь молодого человека. Приезжая в лагерь, он попадает в атмосферу любви, радости и мира, переживает настоящее Божье присутствие, Его безграничную любовь, соприкасается с Твореньем Божьим.


 

Служіння молодіжної групи прославлення! Дякуємо за віддане служіння Богу і церкві! Ви найкращі! Фото
Кількість входів на дану сторінку : 2041
Сторінки, близькі за змістом

 Останні новини
Поповнення аудіотеки. Проповіді в липні 2017 року.
Аудіо:
Володимир Тараненко,
Наталія Лісова,
Олександр Кочетков,
Оксана Найдич.
→ Докладніше
Ранкове недільне богослужіння 12.11.2017 р. Проповідь пастора Олександра Озеруги.
Аудіо
→ Докладніше
Інформаційний лист з 20 по 26 листопада 2017 р. Розклад служінь. Будуємо церкву в Нижчій Дубечні
→ Докладніше
На ранковому служінні 05 листопада 2017 р. у нас в гостях проповідник Олександр Гусєв із Білорусі. Проповідь.
Аудіо
→ Докладніше
04 листопада 2017 року відбулась зустріч братів ЦБЖ. Брати помолились, попрацювали, самі приготували плов на обід. Отримали благословіння!
→ Докладніше
Інформаційний лист з 13 по 19 листопада 2017 р. Розклад служінь. Воскреслий Христос
→ Докладніше
Інформаційний лист з 06 по 12 листопада 2017 р. Розклад служінь. Почуй
→ Докладніше
Інформаційний лист з 30 жовтня по 05 листопада 2017 р. Розклад служінь. Повнота часу
→ Докладніше
Тема: «Духовне материнство — як найвища ціль для кожної християнки, як прояв християнської зрілості». 2018 рік Бібілії в Україні. Біблійні жіночі образи та долі як універсальні уроки для нас
→ Докладніше
Ранкове недільне служіння 22.10.2017 р. Пропопідь Юрія Петрова.
Аудіо
→ Докладніше
20-21 жовтня в ЦБЖ відбулася обласна жіноча конференція на тему: «Дім сповнений благодаті». Сестри отримали благословення й відпочинок: тепла атмосфера, красивий декор, важливе післання для сестер з 29 церков України та служительська команда з 18 жінок, які представляли усі церкви об'єднання Благодать (Техас, США)
→ Докладніше
Тема взаємовідносин Церкви та держави не є простою. Історія відкриває, що від правильної або неправильної форми відносин поміж цими двома інститутами буквально залежить доля народів. Через те, що інститути Церкви і держави мають конкретне місце та модель взаємин у задумі Бога, нам необхідно вивчити цю модель і тільки відповідно до неї діяти
→ Докладніше
© 2008–2010  РГХВЄ України
«Церква Бога Живого»
м. Вишгород
Копіювання матеріалів дозволяється лише за умови розміщення гіперпосилання на www.livinggod.org.ua
Телефонуйте:  (045 96)  22–180
@  info@livinggod.org.ua
Створення сайту: Громада ЦБЖ при підтримці Студії Інновацій