У Києві пройшла національна акція: НІ гей-параду, ТАК законопроекту №8711

Кого Бог створив для Адама: Сєву чи Єву? Таке питання поставили учасники акції «Заборонити пропаганду гомосексуалізму», яка відбулася у Києві під стінами Адміністрації Президента України та Київської міської державної адміністрації 27 квітня.

З 8.30 активісти роздавали листівки на вулицях неподалік Адміністрації Президента та Київської мерії. А близько десятої ранку на Банковій, 11 вже зібралося декілька сотен учасників – представників громадських організації Києва та інших міст, церков різних конфесій та загалом небайдужих людей і сімей з дітьми. Вони тримали транспаранти та вигукували гасла:

«Гомосексуалізм – це зло»,
«Шлюб – це подружжя чоловіка і жінки»,
«Гомосексуалізм – загроза нацбезпеці!»,
«Любов проти гомосексуалізму» та інші.

Лідери громадських організацій, священники та активісти, які виступають проти гомосексуалізму, гендерної політики, ювенальної юстиції, мали промови перед громадськістю. Вони говорили про наслідки пропаганди гомосексуалізму та антисімейних цінностей: поширення епідемії ВІЛ/СНІД, поглиблення демографічної кризи, руйнація інституту сім'ї, звуження конституційних прав громадян (батьків та дітей). Разом з тим вимагали від органів влади ухвалення закону про заборону пропаганди гомосексуалізму (№8711) та недопущення проведення у Києві гей-параду у травні цього року та в майбутньому.

Після виступів колона на чолі із гаслом: «Україна – християнська» та національним прапором України попрямувала центральними вулицями Києва до Київської міської державної адміністрації із скандуванням: «Ні – гей-параду в Україні», «Мама, тато та я – щаслива сім'я», «Традиційна родина – єдина країна!».

Учасники акції вважають, що «пропаганда гомосексуалізму – це популяризація антисімейних цінностей, нездорового способу життя, поширення моральної розбещеності, духовної деградації і фізичного збочення. Пропаганда гомосексуалізму – явище, рівноцінне пропаганді порнографії, алкоголізму чи наркоманії, і є порушенням прав людини як соціально-культурного члена суспільства».

Насамкінець організатори заходу передали ухвалену Резолюцію з підписами представникові КМДА.

Опираючись на Конституційні засади, учасники акції у своїй Резолюції висунули дві основні вимоги до органів влади:

1. Не допустити проведення гей-параду та подібних заходів у Києві та в Україні.
2. Ухвалити законопроект №8711 про заборону пропаганди гомосексуалізму.

Нагадуємо, що 20 червня 2011 року Верховною Радою України зареєстровано проект закону № 8711 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо захисту прав дітей на безпечний інформаційний простір)». Ним передбачається впровадження покарання за пропаганду гомосексуалізму в Україні.