Звернення громади християн Церкви Бога Живого до Президента України

Захистимо своїх дітей та інститут сім'ї в Україні!

Звернення громади християн Церкви Бога Живого до Президента України

Президенту України
В. Ф. Януковичу
вул. Банкова, 11
м. Київ
01220

Шановний пане Президенте!

Релігійна громада християн віри євангельської «Церква Бога Живого» звертається до Вас у зв'язку із затвердженням Плану заходів №1109 (1109-2011-п) із змінами від 20.10.2011 року з проведення Національної кампанії «Стоп насильству на період до 2015 року» та підписанням розпорядження від 12.10.2011 року № Ю39-з з реалізації Концепції розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні.

Йдеться про:

1) Пропаганду гомосексуалізму, оскільки передбачає включення у програми в позашкільній та позаурочній роботі загальноосвітніх навчальних закладів пропагування гендерної культури, а відповідно пропагування гомосексуальної, лесбіянської, бісексуальноїта транс гендерної орієнтацій, що суперечить Конституції України.

2) Впровадження програм відновного правосуддя, створення служби пробації (інспекції нагляду), яка є ключовим елементом впровадження ювенальної юстиції; створення так званих «зелених кімнат» для здійснення допиту дітей. Сьогодні постала загроза над найбільшою споконвічною цінністю української нації –сім'єю. Такі події негативно сприймаються суспільством, оскільки суперечать духовно-етичним нормам традиційної моралі українського народу.

Зважаючи на вище викладене, шановний пане Президенте, наполегливо просимо Вас:

  • скасувати проведення гей-параду в місті Києві в травні 2012 року та в подальшому в жодному випадку не допустити проведення на території України таких заходів;
  • для збереження інституту сім'ї та охорони дітей від зростаючого тиску гомосексуалізму ввести кримінальну відповідальність за його пропаганду;
  • вимагати скасування новоствореного гендерного об'єднання в парламенті для боротьби з гендерною нерівністю.
  • заборонити проведення виховних заходів в навчальних закладах, особливорізноманітних тренінгів та семінарів, котрі нівелюють авторитет батьків і педагогів, а також інститут сім'ї; пропагують боротьбу з надуманим насиллям в сім'ї (елементи ювенальної юстиції) та торгівлею дітьми, гомосексуалізм (через пропагування гендерної рівності), антидискремінаційні методи виховання, гендерну ідеологію.
  • не допустити впровадження програм відновного правосуддя, створення служби пробації (інспекції нагляду), незалежних спеціалізованих суддів (ювенальних суддів), через внесення змін до Кримінально-процесуального Кодексу України, які є ключовими елементами впровадження ювенальної (кримінальної) юстиції; а також заборонити створення так званих «зелених кімнат» для здійснення допиту дітей.

До листа додається список з підписами на 23 сторінках. Загальна кількість підписів складає 230 осіб.

Копії листа з підписами також відправлені: Прем’єр-міністру України Азарову М.Я., Голові Верховної Ради Литвину В.М., Фракції Партії регіонів, Фракції "Блок Юлії Тимошенко – "Батьківщина", Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Комітету з питань культури і духовності.

Пастор церкви
О.В.Озеруга