Дитяче свято

Що може бути приємнішим за дитячу посмішку та гарний настрій? А чи завжди ми, дорослі, приймаємо до уваги почуття дитини? Чи завжди у нас вистачає часу заглиблюватись у її внутрішній світ, цікавитися її мріями?

Відома істина — діти люблять грати та розважатися, весело проводити час! Недільна школа «Райдуга» 19 вересня 2010 р. вже в котре провела розважально-пізнавальне свято «Містечко дитячих мрій», на яке завітало приблизно 500 дітей та дорослих.

Програма свята була цікава та насичена. В першій частині діти зустрілися з відомими героями Клубу Суперкниги. Після вистави на них чекали захоплюючі ігри та конкурси. Діти з задоволенням стрибали на батутах, надувних замках, грали у стритбол, дартс, змагалися в естафетах, одним словом — не сумували! В Містечку дитячих мрій дійсно збувалися мрії. Кожен мав можливість виграти радужку, місцеву валюту, та обміняти її на бажаний приз.

Недільна школа «Райдуга» працює з 1992 року при церкві Бога Живого. Вчителі Недільної школи намагаються організувати атмосферу любові та поваги до особистості кожної дитини. Мета уроків — дати дітям можливість дізнатися про Бога. Навчаючись у Недільній школі, дитина повинна зрозуміти своє місце в цьому світі, в суспільстві, а також місце Бога в своєму житті. Заняття відбуваються щонеділі в класах відповідно до кожної вікової категорії, починаючи з трьох років і до дванадцяти.

В Недільній школі проводиться праця з дітьми у різних напрямах, добре розвинена позакласна виховна робота: діють гуртки музичної творчості (дитячий хоровий колектив «Перлина»), бісероплетіння, петриківський розпис, рукоділля. В гуртки запрошуються всі бажаючі, школярі віком від 7 до14 років. Відповідальний за працю з дітьми — Смоляк Тетяна Степанівна.

Телефон для довідок — 22 180, офіс церкви Бога Живого.

Автор: Більчук Леся Іванівна