«Містечко дитячих мрій» збирає друзів!

Кожен із нас з дитинства любить свята. Але виростаючи, ми швидко забуваємо, що і ми, колись були дітьми, і нам хотілося бігати, грати, шукати, сміятися, одним словом — розважатися! Свято для дитини — це подія усього її маленького життя.

Для того, щоб влаштувати свято не завжди потрібно шукати особливий привід. В суботу 3 вересня Церква Бога Живого вже в котрий раз провела справжне свято для дітей «Містечко дитячих мрій». Програма розпочалася виставою «Любов потрібна всім» за участю дітей сиріт. Яскраві декорації, щирі посмішки та майстерна гра акторів не залишили байдужими гостей.

Після вистави діти грали та розважалися. Хлопчики та дівчатка із задоволенням брали участь у цікавих вікторинах і конкурсах, стрибали на батуті, збивали кеглі. Переможець отримував місцеву валюту «радужку», яку міг обміняти на приз. Квіточки, метелики, та інші витончені візерунки з’являлися на обличчях веселих малюків. До «Містечка дитячих мрій» також завітали казкові іграшки – котик та мишка. І хоча у реальному житті вони не товаришують,тут вони виглядали справжніми друзями. Ніхто не залишився без уваги, подарунків та гарного позитивного настрою!

Організувавши цей захід, прихожани церкви намагалися подарувати дітям справжне незабутнє свято. Дитина відчуває себе щасливою, коли вона всією родиною йде на свято, коли мама і тато разом вболіває за неї, підтримує у труднощах та випробуваннях, і радіє її перемогам. Сьогодні, як ніколи, діти повинні отримувати більше уваги, тепла та любові!