Молитовна група

«Якщо шукати час для молитви — його можна не знайти. Час для молитви потрібно призначити! » За таким принципом брати і сестри збираються щосуботи, щоб молитися, звертатися до Бога, клопотати за людей, їх потреби і т.д.

Молитва — це головна опора церкви! Молитва не є просто ритуалом або обрядом. Писання каже: «... Бо дуже могутня ревна молитва праведного» (Іак. 5:16). Ми віримо в силу молитви! Молитвою ми відкриваємо можливість Богу діяти в житті тих, за кого молимося. Ми молимося про покаяння нових душ і повернення до церкви відпалих, про зцілення і духовному зміцненні слабких в Тілі Христовому, про пастора і служителів церкви, про молоде покоління, знаючи, що сатана не дрімає і ходить як рикаючий лев, бажаючи погубити безцінні душі.

Ісус Христос був людиною постійної, наполегливої, торжествуючої молитви. Вона була Його невід'ємною частиною, джерелом духовного життя, духовного зростання і сили. Він проводив цілі ночі в молитві до Бога. Ісус залишив нам найбільший приклад. Людина, яка відмовляється від відпочинку і присвячує свій час, щоб клопотати за інших, проявляє щирість, турботу і справжню Божу любов до людей.