Як прийти до Бога

Як стати другом Богу

З самого початку Бог створив досконалих людей Адама і Єву. Які не знали що таке гріх і які мали прямий доступ до Бога та спілкування з Ним.
Але в один день, в результаті непослуху людини, гріх з’явився на цій землі
І це розділило людину з Богом тому що Бог має високі стандарти, Він ненавидить гріх і каже «І не ввійде до нього ніщо нечисте, ані той, хто чинить гидоту й неправду...»
Об'явлення 21:27

Наслідком гріху стала смерть і фізична і духовна, Біблія каже
«Бо плата за гріх смерть…» До Римлян 6:23

Ми всі нащадки Адама, тому при народженні ми отримуємо цю грішну природу, від якої і йде все те зле, що ми маємо: образи, погані думки, злість, ненависть тощо.

Тому ми, зі своєю гріховною природою, стаємо відділенні від Бога і від всього доброго та приречені до вічних мук та страждань.

Але наш Бог неймовірно добрий та люблячий і не хоче, щоб ми вічно страждали.

Як написано у посланні від Івана 3:16
«Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.»

Що це означає для нас?

Ісус помер на хресті за гріхи всього людства.
Справдилось те, що говорив пророка Ісая «Він узяв наші немочі і недуги поніс» 53:4
Він став платою за гріхи всього світу
І завдяки цьому ми маємо виправдання за наші гріхи і маємо шанс на примирення з Богом та на вічне життя з Ним.

Але як це працює?

По-перше ми повинні визнати, що ми недосконалі люди і своїми силами, добрими справами, і навіть гарним характером ми не зможемо заслужити життя вічне. Тому що навіть маленький гріх, одна погана думка чи незначна неправда розділяє нас з Святим і Досконалим Богом.

По-друге треба повірити, що Ісус, Син Божий вмирав за наші гріхи і повірити, що через Його смерть ми отримуємо вічне життя з Ним на небесах.

Як написано у посланні від Івана 3:36 «Хто вірує в Сина, той має вічне життя.»

І по-третє, ми маємо визнати Його Господом свого життя. Тобто визнати Його головним у своєму житті. І що без Нього наше життя марне і немає сенсу.

Якщо ви відчуваєте поклик в серці, бажаєте примиритись з Богом, розкаятись у своїх гріхах перед Ним та визнати Його своїм Спасителем і Богом, я попрошу повторити вас за мною коротку молитву покаяння:

«Дорогий Ісус, я приходжу зараз до Тебе, такий/така як я є. Я признаю, що я грішна людина і прошу прости мені всі мої гріхи, умисні та ні.
Я вірю, що ти помер за кожний мій гріх і визнаю Тебе моїм Спасителем. І дякую Тобі за подарунок вічного життя.
Я приймаю його і говорю, що нині я спасенний/на через Твою кров.

Я прошу, Ісус, стань Господом всього мого життя. Я признаю, що Ти над усім і хочу, щоб ти став на першому місці в моєму житті.
Дякую Тобі за Твою любов, доброту до мене та прощення моїх гріхів. Я молився/лась в Ім’я Ісуса, Амінь!»

Якщо ви молились разом зі мною — вітаю вас! Тепер ви стали дитиною Божою, Ісус простив вам всі ваші гріхи і ви стали нащадком вічного життя!
Це ваш день спасіння!
Ми радіємо разом з вами, а також в Біблії насписано, що і небо і всі янголи радіють за спасення одної людини більш ніж за всіх інших вже давно спасенних!

А ми хочемо допомогти вам у подальшому зростанні як християнина. Зараз ви на екрані побачите нашу контактну інформацію. Ми просимо вас написати чи подзвонити нам, тому що ми хотіли б особисто познайомитись, поздоровити вас та підказати вам подальші кроки.

А ми вітаємо вас ще раз та чекаємо на ваш дзвінок! Благословінь!