Дитяче служіння

Дитяче служіння — це важлива і невід'ємна частина життя нашої помісної церкви. Дитяче служіння включає в себе роботу:

  • недільної школи
  • ясельного служіння
  • дитячого клубу
  • дитячих гуртків
  • літніх і зимових таборів

Служіння Недільної школи існує з моменту заснування церкви, даючи дітям від 5-ти до 13 років початкові знання про Бога і Біблії. Його головним завданням є надання необхідної допомоги батькам в процесі духовного виховання їхніх дітей. У нас великий колектив підготовлених вчителів і помічників. Діти дошкільного віку займаються в спеціально обладнаному класі, де для них проводяться заняття в ігровій формі.

Протягом останніх декількох років раз на місяць проходить клуб для дітей. Кожна дитина, яка побувала хоч б раз в клубі, з нетерпінням очікує наступної зустрічі. Дітей приваблює цікава активна програма, а також тепле дружнє ставлення всіх служителів. Половина дітей, що приходять на клуб — діти з недільної школи, інші ж 50% — це діти не членів церкви (невіруючі діти). Добре організований дитячий клуб — один з ефективних методів євангелізації на сьогоднішній день. Завоювавши увагу і інтерес дитини, у нас також з'являється можливість працювати з їх невіруючими батьками.

Дитячі гуртки — ще один успішний метод роботи з дітьми. Діти не люблять нудьгувати, а вважають за краще займатися чимось творчим і захоплюючим. На сьогоднішній день на базі нашої церкви проходять такі гуртки: бісероплетіння, Петриківський розпис і рукоділля. Багато невіруючих батьки переступили поріг нашої церкви, завдяки роботі дитячих гуртків. Це нешвидкий, але ми віримо, дієвий спосіб, щоб познайомити дітей і батьків з життям церкви, її цінностями і, звичайно ж, Євангелієм Ісуса Христа.