Жіноче служіння

Між чоловіком і жінкою існує безліч відмінностей різного роду і характеру. Біблійний погляд на чоловіка і жінку вельми унікальний: їх роль і призначення, їх внутрішній устрій, позиція в суспільстві і сім'ї і т.д. Чоловіки і жінки, збираючись в своїх колах, піднімають наболілі, питання, намагаються знайти на них відповіді і рішення. Хороший порада ще нікому і ніколи не завадила!

Жіноче служіння намагається охопити і послужити сестрам середнього і старшого віку. Є спеціальні зустрічі для мам, для самотніх і літніх сестер, для тих, кому часом так не вистачає уваги і турботи. Іноді сестри збираються за чашкою чаю для спілкування або причиною може бути навчальний семінар, конференція і т.д. Бажання всіх жінок скрізь однакові. Вони хочуть безпеки, щоб був мир в домі, в країні, хочуть любити і бути коханими, хочуть служити Богу всім домом!

Чоловік і жінка, немов цар і цариця, увінчані кожен своєю короною. Чоловік — це зовнішня сторона світу, а жінка — потаємна, прихована її сторона, чоловік завойовує і підкорює, а жінка  невичерпне підземне джерело, що дає цьому дереву життя.