Молодіжне служіння

Метою молодіжного служіння є духовне формування молодих людей, засноване на їх сердечному схилянні перед Богом і радісному підпорядкуванні авторитету Божого Слова. Ми, як церква, робимо акцент на християнських цінностях і намагаємося донести їх молодому поколінню. Безкомпромісне слідування за Ісусом Христом — одна з ключових цінностей нашого молодіжного служіння 

Щонеділі, о 17:00, молодь (від 13 до 21 року) збирається для прославлення і поклоніння Богові, а також, для інтерактивного вивчення Біблії. Молодіжне служіння, як правило, закінчується в неформальній обстановці: ігри, чаювання, спілкування. Як то кажуть: Кожному віку — своє!

Ми не залучаємо молодих людей «екшеном», порожнім «фаном» або веселими розвагами. Ми намагаємося бути гнучкими і тримати золоту середину, щоб не захопитися віяннями цього світу і не бути занадто консервативними. Любов, турбота і прийняття — ось, що по-справжньому приваблює і стосується будь-якого серця!

Для старшої молоді (від 21 року і вище) з певною регулярністю проходять семінари та конференції на хвилюючі їх теми

Першотравневий спортивний МІКС» — це свято для підлітків і молоді нашого міста, яке щорічно проводить молодіжне служіння. Спортивні ігри, конкурси та розваги — хороший привід, щоб зав'язати дружні стосунки з невіруючими молодими людьми, розповісти про Христа і запросити їх до церкви.

Влітку для підлітків і молоді проводиться наметовий табір. Християнський табір — це чудовий інструмент, щоб торкнутися серця і вплинути на життя молодої людини. Приїжджаючи в табір, вона потрапляє в атмосферу любові, радості і миру, переживає справжню Божу присутність, Його безмежну любов, торкається Творіння Божого.