Система навчання

Ісус повелів своїм учням: "Тож ідіть, і навчіть всі народи ...»

Іншими словами, Бог дав завдання служителям церкви: Взрощувати учнів і робити це якісно. Служителі несуть безпосередню відповідальність за організацію процесу духовного росту членів церкви. Духовна людина, як і фізичний, проходить різні етапи в своєму внутрішньому розвитку. Ми розробили ступеневу систему навчання, яка допомагає людині зростати в духовному пізнанні Господа.

Перший рівень навчання — ЧСМ (Чисте словесне молоко)

Це 10 біблійних уроків — базовий курс для новонавернених

Другий рівень навчання — ПКС (Поспешим к совершенству)

Навчальний курс створений для підготовки новонавернених до прийняття водного хрещення. Він включає в себе 13 уроків.

Третій рівень навчання — Школа Служіння

Для тих, хто бажає служити або вже пробує свої сили в будь-якому служінні, ми пропонуємо пройти дев'ятимісячне навчання в Школі Служіння. Заняття проходять раз на місяць, як правило, в п'ятницю ввечері, з подальшим домашнім завданням.

Четвертий рівень навчання — Біблійний інститут «Мудрий Будівничий».

Біблійний інститут — це філія Міжнародного Університету «Бачення» в Східній Європі. Міжнародний університет «Бачення» в Східній Європі офіційно представлений Інститутом Розвитку Християнського Лідерства (ІРХЛ), який був заснований в Україні в 1996 році, з метою забезпечення церковних лідерів теологічною освітою. В результаті успішного закінчення інституту студент отримує ступінь бакалавра теології. Навчання в ІРХЛ дуже практичне і глибоке. Воно зручно тим, що викладач приїжджає в помісну церкву, викладає матеріал і дає завдання на подальше самостійне навчання. Правильна і глибока теологія дуже необхідна кожному служителю, як в служінні, так і в повсякденному житті!