Нам 20 років!

Ювілей або кругла дата — можна по-різному іменувати цю подію, але ніхто не стане сперечатися з тим, що для будь-якої людини воно має особливе значення . А особливо якщо мова йдеться про декілька людей одночасно. У неділю 9 вересня 2012 р. своє 20-річчя відзначила Церква Бога Живого. Так швидко проминули два десятки років! І вже сьогодні на Берізках стоїть будинок молитви, храм, який відвідують понад 300 чоловік щонеділі. Одна істина вельми зрозуміла: церква — живий організм, а не просто прикрашені стіни і дах.

Церква — це сім’я, де брати та сестри люблять, підтримують та піклуються один про одного.

У день церковного ювілею, громаду та пастора Озеругу Олександра Володимировича вітали різні люди, здебільше ті, з якими ведеться тісна співпраця. Так свої урочисті та теплі слова привітання подарувала Орел Таміла Петрівна від імені усіх працівників Червоного Хреста. Завідуюча дитячий відділенням Вишгородської ЦРЛ Войтович Тамара Олександрівна особисто подякувала пастору та прихожанам за роки дружньої і плідної співпраці.

Особливий гість, Паночко Михайло Степанович — президент і старший єпископ ЦХВЄУ, звертався до усіх присутніх з проповіддю Євангелія. Церковний дитячо-юнацький хор «Перлина», під керівництвом Бези І.Ф., порадував своїм гарним співом. А ввечері близько 40 пасторів Київської області разом з дружинами приїхали розділити свято та разом подякувати Богу за 20 років пройденого шляху.

Громада церкви вірить, що це тільки початок, а не кінець, що попереду є багато праці та важливих справ на благо інших! Господь хоче, щоб віруючі люди змінювали цей світ, свою країну, своє місто на краще, приносили користь та дарували людям надію. Дякуємо Богові за роки незалежності, з якими пришла свобода для проповіді Євангелія. Пам’ятаймо друзі, що тільки Бог та Його живе Слово має справжню силу руйнувати темряву та приносити віру і любов туди, де її потребують.

«Двадцять років — служимо Христу і людям!»

Саме під таким гаслом й пройшли урочисті богослужіння Церкви Бога Живого.


Більчук Леся Іванівна