Зимові канікули 2011 року

Канікули — весела пора! З настанням канікул турбот менше лише у дітей — у батьків їх тільки додається. Як правильно організувати вільний час своєї дитини?

У церкві Бога Живого склалася гарна традиція — проводити зимовий денний табір для дітей віком від 5 до 13 років. Цього разу хлопці та дівчата відправились у незабутню подорож, що мала назву «У пошуках скарбів». Під час подорожі діти знайомляться з веселими піратами, надто розумним професором та завзятими поліцейськими. Всі разом вони грали, співали, танцювали, одним словом — розважалися! Скрізь лунав дитячий сміх.

Також найшовся час і для цікавого рукоділля. Діти своїми руками виготовляли новорічно-різдвяні прикраси та подарунки для батьків. Можна сміливо сказати: час проведений у таборі, було використано з користю. Діти вчилися дружити, любити, прощати та поважати один одного. Відчуття радості та задоволення надовго залишиться в їхніх серцях. 

Надзвичайно цікава подія відбулася у неділю 9 січня 2011 року. Понад 300 дітей відвідали Різдвяний мюзикл «Старий чоботар». На Різдво часто відбуваються чудеса. Діти на власні очі побачили історію про старого чоботаря, який чекав особливого гостя. Кожен із присутніх зрозумів, що чудеса ми можемо робити самі, якщо мати відкрите добре серце.

Та яке ж свято без подарунків?! По завершенню музичної вистави діти отримали «справжні подарунки», як висловився один із присутніх хлопчиків. Додому всі поверталися щасливі і веселі.


Автор
Петрова Ірина,
Вчитель Недільної школи.

Фото з зимового табору

Фото з Різдв'яного мюзиклу "Старий чоботар"

 

Фото Косовського Валерія